Aktualitet

MOTI I DITËS/ Reshje shiu të shoqëruara me temperatura të larta

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS/ Reshje shiu të shoqëruara me temperatura të

Moti sot do të jetë me shi, por edhe temperatura të larta.

Edhe pse me mot të tillë, temperaturat parashikohen të jenë të larta, duke qëndruar konstante në mëngjes, por gjithsesi mesdita do të sjellë një rënie të lehtë të tyre me vlerat ditore nga 14°C deri në 33°C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe në det me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi lindor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH