Aktualitet

MOTI I DITËS/ Reshje shiu, por temperaturat deri në 31 gradë

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS/ Reshje shiu, por temperaturat deri në 31 gradë

Moti sot do të jetë i paqëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie në vlerat minimale, por rriten lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 31°C.

Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi verior dhe veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim mbi 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH