Aktualitet

MOTI I DITËS: Reshje shiu në këto zona dhe temperatura deri në 25°C

Shkruar nga Liberale

Moti sot në vendin tonë do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pasuara nga reshje të pakta në zonat malore.

Temperaturat minimale do të luhaten 7-15 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 16 -17°C në veri, 21 -25°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH