Aktualitet

MOTI I DITËS: Kthjellime të pakta, por temperatura si në verë

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS: Kthjellime të pakta, por temperatura si në

Moti në vendin tonë sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Temperaturat minimale do të luhaten 8-16 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 23 -25°C në veri, 29 -30°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jete me drejtim veri-lindje me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2-3 ballë në det të hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH