Aktualitet

MOTI I DITËS: Kthjellime në të gjithë vendin, temperaturat shkojnë deri në 21°C

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS: Kthjellime në të gjithë vendin, temperaturat

Moti sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare.

Temperaturat minimale do të luhaten 6-11 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 13-14°C në veri, 19 -21°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim jugperëndim me shpejtësi 10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3-4 ballë në det të hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH