Aktualitet

MOTI I DITËS i paqëndrueshëm, mos harroni çadrat

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS i paqëndrueshëm, mos harroni çadrat

Ditën e enjte vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme me masa ajrore të lagështa.

Moti parashikohet me alternime vranësirash mesatare deri të dendura në pjesën më të madhe të vendit si dhe intervale të herëpashershme kthjellimesh.

Reshjet e shiut do të jenë prezente në orët e para të mëngjesit në mënyrë të herëpashershne me intensitet të ulët e lokalisht mesatar fillimisht në pjesën veriore dhe në qendër, pastaj reshjet do të shpërndahen dhe në pjesën tjetër me intensitet të ulët.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH