Aktualitet

MOTI I DITËS, e premte 20 tetor 2023: Vranësira të vazhdueshme në të gjithë vendin

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS, e premte 20 tetor 2023: Vranësira të vazhdueshme

Moti i ditës së sotme, e premte 20 tetor 2023, pritet të jetë me kthjellime dhe vranësira të vazhdueshme por të pakta.

Temperaturat minimale do të luhaten 11-18 gradë , temperaturat maksimale parashikohen 23 -25°C në veri , 29 -31°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim jug-lindje me shpejtësi 15-30 m/sek dhe dallgëzim të forcës 7-8 ballë në det të hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH