Aktualitet

Moti/ Diell dhe temperatura deri në 22 gradë

Shkruar nga Liberale
Moti/ Diell dhe temperatura deri në 22 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04°C në 12°C, në zonat e ulëta nga 13°C në 20°C dhe në zonat bregdetare nga 15°C në 22°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH