Aktualitet

Moti/ Diell dhe temperatura deri ne 19 gradë

Shkruar nga Liberale
Moti/ Diell dhe temperatura deri ne 19 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 10°C, në zonat e ulëta nga 09°C në 17°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 19°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH