Aktualitet

Moti/ A do ketë sot shi? Ja temperaturat

               Publikuar në : 08:09 - 14/02/20 liberale

Sot kemi ndryshim total të situatës meteorologjike. Kështu që duke nisur që nga orët e vona të mbrëmjes së sotme (kryesisht orët 22-24:00) nis shtimi i vranësirave mesatare dhe të dendura në pjesën më të madhe të territorit.

Prej orëve 00-02:00 të dt. 14.02.2020 gradualisht nisin reshjet e shiut me intensitet të ulët në të gjithë territorin.

Temperaturat:

4ºC në zonat malore deri në 12ºC në ato bregdetare

në mesditë parashikohen nga 6ºC në zonat malore deri në 15ºC në ato bregdetare. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back