Aktualitet

Mot i qëndrueshëm dhe rritje e lehtë temperaturash

Shkruar nga Liberale
Mot i qëndrueshëm dhe rritje e lehtë temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë në vlerat minimale, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -1°C në 09°C, në zonat e ulëta nga 06ºC në 17°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 19°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH