Aktualitet

Mot i kthjellët por vazhdon ulja e temperaturave

Shkruar nga Liberale
Mot i kthjellët por vazhdon ulja e temperaturave

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por nuk përjashtohet mundësia për reshje të izoluara në zonat malore.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 10°C, në zonat e ulëta nga 08ºC në 16°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 19°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH