Aktualitet

Mos dilni nga shtëpia nesër pa e parë parashikimin e motit

Shkruar nga Liberale
Mos dilni nga shtëpia nesër pa e parë parashikimin e motit

Mëngjesi i kësaj të diele (24 nëntor 2019)do të jetë i kthjellët, me pak vranësira, por do të zgjasë deri në drekë.

Nga pasditja, do të ketë pak reshje shiu, kryesisht në zonat juglindore të Shqipërisë.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojne ulje në mëngjes, duke u luhatur nga 1°C deri në 20°C.

Era do fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 65 km/h nga drejtimi Jugor-Juglindor duke krijuar dallgë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH