Showbiz

Monika Lubonja shkon me pushime në Itali dhe jep leksione ‘filozofie’ për gratë e tjera që e kanë të vështirë të ndihen të bukura

Shkruar nga Liberale

Aktorja Monika Lubonja, ish banore e Big Brother, ka shkuar me pushime në Itali ku ka dhënë leksione për gratë e tjera sesi duhet të sillen me veten.

“Te duash veten eshte dhurata me e bukur qe mund ti besh vetes, por ta pranosh ate ne nje realitet ku gruaja gjykohet mbi sjelljen dhe format e saj eshte dhurata me e bukur qe mund ti besh vetes.”

“Kjo fotogeafi shkon per te gjitha ato gra,qe zgjohen ne mengjes dhe ju rendon nje rrudhe me shume,kjo fotografi shkon per te gjitha ato gra qe e kane te veshtire te ndihem te bukura,ku ne nje dite dielli si kjo e imja,i duhet te mbulojn hiret per shkak te pasiguris dhe rrethanat e rritjes,ose familjare.

Duaje veten,sepse trupi dhe çdo gje tjeter eshte e jotja”.

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH