Globi

Momente tmerri për turisten 21-vjeçare, gjatë aktit seksual me një burrë shfaqen e miqtë e tij dhe e filmojnë 

Shkruar nga Liberale
Momente tmerri për turisten 21-vjeçare, gjatë aktit seksual me

Një vajzë 21-vjeçare nga Britania ka përjetuar momente makthi gjatë pushimeve të saj në Greqi. Teksa ndodhej në shtëpinë e një burri nga Izraeli, papritur para saj tre burra i qëndronin përballë duke e filmuar.

Sipas informacioneve të protothema.gr, gjithçka ka ndodhur në orët e para të së enjtes kur vajza ishte duke u argëtuar me një mik portugez në një lokal nate në zonën e Keramikos. Atje ajo takoi një burrë nga Izraeli dhe ata u afruan më shumë, përfundimisht përfunduan në shtëpinë e tij dhe patën intimitet.

Pikërisht atëherë nisi makthi pasi gjatë aktit, 21-vjeçarja pa e frikësuar se papritur para saj dolën tre burra dhe duke mbajtur celularët në dorë nisën të filmonin ngjarjen.

Kuptohet që vajza është tronditur dhe ka deklaruar qëllimin e saj për t'u larguar, gjë që fillimisht nuk u dëgjua pasi izraeliti refuzoi të ndalonte aktin. Më në fund vajza ka reaguar më fort dhe ka mundur të arratiset dhe të kontaktojë autoritetet.

Ndaj burrit nga Izraeli është ngritur një rast për përdhunim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH