1

Momente paniku në Bylis-Vllaznia, futbollisti humb ndjenjat

               Publikuar në : 17:52 - 15/06/20 liberale

Momente paniku në “Loro Boriçi” në sfidën Vllaznia – Bylisi. Futbollisti Andi Hadroj është përplasur kokë më kokë me Herald Markun dhe ka humbur për një moment ndjenjat.

Është dashur ndërhyrja e 2 stafeve mjekësore dhe ambulancës, që situata të qetësohej dhe për fat të mirë futbollisti është përmendur.

Menjëherë ai është nisur drejt spitalit me ambulancë për një kontroll më të detajuar. Ndërkohë, sfida vazhdon barazim 1 me 1.

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back