Showbiz

"Çfarë dreqin po bën”/ Modelja vendos duart në kokë: O Zot, ndihem kaq e turpëruar

Shkruar nga Liberale

Kohët e fundit, Vivien Thano ka qënë qendra e vëmendjes në shtypin rozë dhe shkak për këtë u bë deklarata e saj e fundit, në të cilën rrëfeu arsyen e ndarjes së saj nga Getinjo.

Ndërkohë që u mendua se historia e dyshes u harrua, Getinjo e ka rikthyer edhe njëherë në qendër të vëmendjes marrëdhënien e tyre. Ai ka bërë një postim në profilin e tij të Instagramit, përmes të cilit, iu ka kërkuar ndjekësve të tij të mos e bëjnë më të madhe ish-marrëdhënien e tij si dhe iu ka kërkuar që ta lënë rehat atë dhe Vivien.

Ndërkohë një tjetër reagim ka ardhur sot nga Vivien, i cili në fakt është ende i paqartë. Vetëm pak minuta më parë, ajo ka publikuar një postim në profilin e saj të Instagramit, përmes së cilit ka treguar se ndihet e turpëruar.

“O Zot, ndihem kaq e turpëruar. Çfarë dreqin po bën”, shkruan modelja bashkangjitur një fotoje, ku shihet teksa vendos duart në kokë.

Nuk është ende e qartë se për çfarë bëhet fjalë në këtë postim të sajin, i cili me siguri ka krijuar shumë kuriozitet tek fansat.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH