Showbiz

Modelja provokon ndjekësit me postime provokuese dhe seksi

Shkruar nga Liberale
Modelja provokon ndjekësit me postime provokuese dhe seksi

Modelja e kolme, Demi Rose, shfaqi asetet e saj të bollshme dhe belin e vogël në një postim në “Instagram”.

Si gjithmonë, 26-vjeçarja u sigurua të tërhiqte vëmendjen e 19.9 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, teksa pozoi me një fustan kuq me një dekolte të dukshme.

Modelja e cila njihet për postimet shumë provokuese dhe seksi, tregoi belin e saj të vogël teksa pozonte në një varkë të vogël në vozitje.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH