Showbiz

Modelja e “Only Fans” 'çmend' rrjetin me format e saj trupore

Shkruar nga Liberale

Daniela Çavez disa muaj më parë tronditi me deklaratat e saj të bujshme, duke u shprehur se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon dhe madje e kishte të filmuar “aksionin” me yllin portugez.

Modelja nga Kili vijon të jetë në qendër të vëmendjes në “Instagram”, gjithashtu edhe në platformën “Only Fans”, aty ku shfaqet pa filtra për fansat e saj të shumtë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH