Showbiz

Modelja e njohur gjen një mënyrë origjinale për të thënë se është biseksuale

Shkruar nga Liberale

Emily Ratajkowski gjen gjithmonë një mënyrë për të pushtuar mediat herë me jetën profesionale e herë me jetën personale. Këtë herë Emily, e divorcuar së fundmi, përmes një videoje të postuar në TikTok vendosi të flasë për seksualitetin e saj.

Modelja 31-vjeçare gjeti një mënyrë të veçantë për të “folur" për orientimin e saj seksual. Ajo ka treguar se është biseksuale duke postuar një video të një përdoruesi tjetër. Më shkurtimisht në video një grua pyet një tjetër: "A je biseksuale, a ke një divan prej pelushi të gjelbër?".

Në postim, përdoruesja që merr pyetjen tregon divanin e saj të gjelbër prej pelushi, për të cilin shumë besojnë se është konfirmimi i saj se ajo është biseksuale.

Ratajkowski, nga ana e saj, rishpërndau videon dhe pa thënë asnjë fjalë ktheu kamerën nga divani i saj jeshil prej kadifeje përpara se të buzëqeshte dhe të hidhte një vështrim dinak.

@emrata #stitch with @shaymitchell ♬ original sound - Emrata

Emily Ratajkowski në një intervistë për Cosmopolitan në vitin 2016 kishte thënë se ajo "nuk do t'i vinte kurrë një etiketë vetes". “Ti e do atë që do. E zezë apo e bardhë, kështu thoshte gjithmonë babai im”, kishte thënë ajo.

Videoja e Emily Ratajkowski doli në dritë vetëm disa javë pasi "Us Weekly" konfirmoi se Brad Pitt ishte "në grep".

"Brad dhe Emily po shoqërohen si miq," tha një burim ekskluzivisht për Us më 27 shtator, duke vënë në dukje se marrëdhënia e tyre është "shumë herët" tani.

Autorja e “My Body”, nga ana e saj, është ende duke shijuar beqarinë pas divorcit nga Sebastian Bear-McClard më 8 shtator.

Çifti i ndarë u martua në shkurt 2018, vetëm disa javë pasi dolën publikisht me romancën e tyre. Djali i tyre Sylvester lindi në mars 2021. Pothuajse një vit më vonë, thashethemet e ndarjes u shfaqën pasi aktorja u fotografua pa unazën e martesës në qershor.

Us konfirmoi në korrik se të dy ishin ndarë pas katër vitesh martesë./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH