Showbiz

Modelja e njohur “çmend” rrjetin, publikon foto provokuese

Shkruar nga Liberale

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli ka publikuar disa foto të rejat të saj në llogarinë e saj në Instagram të cilat kanë marrë shumë vëmendje dhe nuk mund të mos bien bien në sy format e saj joshëse.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe të hapur në pjesën e shpinës dhe nga njëra këmbë, Arbenita dukej në më formë se asnjëherë më parë.

Pamja e saj u kompletua me një palë sandale me taka teksa shihet edhe me makijazh të theksuar në fytyrë.

Arbenita Ismajli “i vë flakën” rrjetit, publikon fotot

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH