Showbiz

Modelja ‘e devotshme’ kristiane shprehet: 'Zoti do që unë të zhvishem deri në 70 vjeç’

Shkruar nga Liberale
Modelja ‘e devotshme’ kristiane shprehet: 'Zoti do që

Një modele ‘kristiane’ që punon për rrjetet erotike me pagesë thotë se “Zoti e ka inkurajuar të vazhdojë punën e saj sa të arrijë të 70-at”.

Modelja erotike Nita Marie, është është aktualisht 46 vjeçe dhe thotë se ka zbuluar besimin e saj pasi kishte parë një ëndërr me Jezusin kur ishte e re.

“As burri im nuk do që unë të heq dorë, i pëlqejnë shumë paratë që fitoj”, thotë ajo.

Por megjithëse ajo thotë se është një kristiane e devotshme pasi sipas saj po ndihmon në “çlirimin e seksualitetit të grave”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH