Aktualitet

Miq që në universitet, Gjebrea përlot me fjalët për Xhuvanin

               Publikuar në : 23:11 - 14/08/19 R Liberale

Kantautori dhe moderatori Ardit Gjebrea ka reaguar pas ndarjes nga jeta të regjisorit të njohur Gjergj Xhuvani.

Përmes një statusi në Instagram, Arditi shprehet i prekur që ka humbur një miqtë e tij më të mirë nga koha e Akademisë së Arteve.

Gjebrea thotë se është ajo koha pa kthim që të trishton.

‘Trishtim! Gjergj Xhuvani, mik që tek Artet studentë bashkë, admirim i mëpasshëm për suksesin dhe talentin, mëndjen dhe unicitetin e tij – iku… Është ajo ikja pa kthim që të trishton!  Paqe për ty, artist i papërsëritshëm si ty’, shkruan moderatori.

(Visited 582 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *