Aktualitet

Ministria e Mbrojtjes thirrje gazetarëve dhe banorëve: Kujdes...

Shkruar nga Liberale
Ministria e Mbrojtjes thirrje gazetarëve dhe banorëve: Kujdes...

Ministria e Mbrojtjes iu bën thirrje të gjithë gazetarëve, që raportojnë nga zonat “e nxehta” të goditura nga tërmeti, që të mos futen brenda godinave të dëmtuara.

“I lutem te gjithe kolegeve gazetare, qe duke qene se lekundjet vazhdojne, te mos futen ne brendesi te godinave te demtuara. Ne funksion te sigurise te secilit prej jush, lutem te beni lidhjet direkte jashte godina. Eshte apeli qe ne po i bejme cdo banori e sidomos per te gjithe ju, operator e gazetar qe po kaloni ditet e nete te veshtire, ju lutem te tregoni kujdes”, thuhet në deklaratën e ministrisë. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH