Aktualitet

Ministria e Mbrojtjes: 47 u nxorën nga rrënojat, si vdiqën...

Shkruar nga Liberale
Ministria e Mbrojtjes: 47 u nxorën nga rrënojat, si vdiqën...

Ministria e Mbrojtjes ka publikuar të dhënat e fundit lidhur me vitkimat që la pas termeti tragjik që goditi vendin tonë.

Sipas Ministrisë së Mbrojtjes: 47 persona janë nxjerrë nga rrënojat, një humbi jetën si pasojë e aksidentit pas dëmtimit nga tërmeti, një u hodh nga lartësia për shkak paniku si dhe një person pësoi infarkt pas goditjeve. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH