Showbiz

Armina Mevlani: Çmimet janë 3-fishuar, s'bëj dot pushime në vendet ku kam qenë më parë

Shkruar nga Liberale
Armina Mevlani: Çmimet janë 3-fishuar, s'bëj dot pushime

Blogerja Armina Mevlani, tashmë moderatore në emisionin “Goca dhe Gra” ka thënë mbrëmjen e djeshme se, edhe ajo e ka ndjerë krizën ekonomike.

Ajo u shpreh se, këtë vit nuk mund të frekuentojë vendet ku ka shkuar më herët me pushime, pasi çmimet janë tre-fishuar.

“Ja unë përshembull te vendet që kam shkuar gjithmonë, nuk shkoj dot, janë shtrenjtuar me tre-fish çmimet”, tha Armina në “Goca dhe Gra”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH