Aktualitet

Meta zgjedh drejtuesit e rinj të strukturave të Partisë së Lirisë

Shkruar nga Liberale
Meta zgjedh drejtuesit e rinj të strukturave të Partisë së

Pas konferencës për mediat, kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zgjedhur drejtuesit e rinj të strukturave të partisë. Ata do të mbajnë këto poste deri në mbledhjen e Konventës Kombëtare.

Me propozim të Kryetarit të Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe të Zëvendëskryetarit, Agim Nesho, drejtuesit e rinj janë si më poshtë:

Tedi Blushi – Sekretar i Përgjithshëm

Endrit Braimllari – Sekretar Organizativ

Floida Kërpaçi – Sekretare për Marrëdhëniet Ndërkombëtare

Silva Caka – Sekretare për Marrëdhëniet me Publikun

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH