Aktualitet

Meta: Testimi i godinave duhet të nisë urgjentisht

Shkruar nga Liberale
Meta: Testimi i godinave duhet të nisë urgjentisht

Presidenti Ilir Meta ka ndarë me ndjekësit e tij në faqen zyrtare e "Facebook" një këshillë të Zef Mazit, për nevojën urgjente sipas tij të testimit të godinave, pas tërmetit të fuqishem që goditi vendin.

“Një këshillë shumë e rëndësishme, që urgjentisht duhet vlerësuar”, – shkruan Meta duke postuar dhe keshillën e Zef Mazit, -ish-ambasador i RSh pranë Agjensisë Ndërkombetare të Energjisë Berthamore. /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH