Aktualitet

Meta: Sapo përfunduam verifikimin e një banese 4-katëshe

Shkruar nga Liberale
Meta: Sapo përfunduam verifikimin e një banese 4-katëshe

Presidenti Ilir Meta njofton se sapo ka përfunduar verifikimi i një banese 4-katëshe në Armathë të Durrësit.

Sipas tij, tashmë është e rëndësishme që të ndiqen udhëzimet e duhura për përforcimin dhe riparimin e dëmeve me përgjegjësi të plotë ligjore.

“Sapo përfunduam një verifikim të ri të një banese 4 katëshe në Armathë me ekspertët e palodhur izraelitë. ????? Besoj tani edhe banorët janë më të qartë dhe të qetë se pardje. E rëndësishme është tani të ndjekim udhëzimet e duhura për përforcimin dhe riparimet e dëmeve me përgjegjësi të plotë ligjore”, shkruan Meta. /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/photos/pcb.2667543316625258/2667542523292004/?type=3&theater

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH