Aktualitet

Meta publikon fotot: Me dy personalitete të shquara

Shkruar nga Liberale
Meta publikon fotot: Me dy personalitete të shquara

Presidenti Ilir Meta ka publikuar disa foto nga vizita e tij në Monaco ku takoi Princin Albert II.

Ai shkruan në Facebook se gjatë vizitës së tij në Monaco ka qenë i shoqëruar nga Princ Leka II dhe Princeshë Elia.

"I lumtur të kisha në delegacion gjatë vizitës zyrtare në Principatën e Monakos edhe dy personalitete të shquara dhe shumë të dashura, Princ Leka II dhe Princeshë Elia.

Lidhjet tradicionale miqësore midis dy familjeve mbretërore mbeten një urë e rëndësishme në forcimin e marrëdhënieve midis dy vendeve tona! ?????", shkruan Meta në Facebook. /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/photos/pcb.2549614128418178/2549613761751548/?type=3&theater

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH