Aktualitet

Meta publikon foton: Nga ky vend i mrekullueshëm

Shkruar nga Liberale
Meta publikon foton: Nga ky vend i mrekullueshëm

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën e punës sot në Kalabri, aty ku do të marrë pjesë në konferencën kushtuar Antonio Gramshit.

“Mirëmëngjes nga Kalabria, nga ky vend i mrekullueshëm, ku sot do të kem kënaqësinë të marr pjesë në konferencën kushtuar Antonio Gramshit, këtij personaliteti të shquar italian dhe shqiptar. ????”, shkruan Meta në Facebook teksa publikon edhe një foto. /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/photos/a.1479540228758912/2593459634033627/?type=3&theater

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH