Aktualitet

Meta publikon foto nga Tushemishti: Duke kujtuar Dritëronë me...

Shkruar nga Liberale

Ashtu sikurse lajmëroi edhe pak më herët presidenti i Republiës, Ilir Meta ka vendosur që në fundjavë të vizitojë Pogradecin, për të pushuar e për të lënë pas javën e ngarkuar plot aktivitete politike.

“Sa më kishte munguar Pogradeci! T’ia kaloni mirë dhe qetë të gjithë me familjet tuaja!", shkruante Meta në Facebook.

Ndërsa ka publikuar edhe një foto nga Tushemishti, një fshat turistik e mjaft piktoresk.

"Duke u çmallur me xhaxhi Silin në Tushemisht, dhe duke kujtuar Dritëronë", shkruan kreu i Shtetit, duke publikuar një foto. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH