Aktualitet

Meta pret në Gjirin e Lalzit Thaçin e Pacollin: Kaluam orë të bukura

               Publikuar në : 17:33 - 09/07/20 liberale

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me presidentin e Kosovës, Hashim Thaci dhe ish-ministrin Behgjet Pacolli.

Meta shkruan në Facebook, se ka kaluar disa orë të bukura dhe frymëzuese dhe nga fotot duket se kanë qenë në shtëpinë e tij në Gjirin e Lalzit.

“Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si Presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet. Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese”, shkruan Meta.

<
>
107764304_3152144658165119_5669076896234208164_o 107593789_3152144591498459_8251099041558205697_o 107839441_3152144494831802_1721808723076978746_o

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back