Aktualitet

Meta, mesazh ngushëlimi familjes Rama

               Publikuar në : 12:32 - 01/08/20 liberale
Presidenti Ilir ka reaguar për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Rama.
Në një postim të shkurtër në Facebook, Meta iu shpreh ngushëllime familjes Rama për humbjen e tyre.
“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!”, shkruan Meta.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back