Aktualitet

Meta i shkon në zyrë Berishës! Pushime apo protesta?

Shkruar nga Liberale
Meta i shkon në zyrë Berishës! Pushime apo protesta?

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka shkuar ditën e sotme në zyrën e kreu të "Rithemelimit" Sali Berisha.

Takimi mes tyre vjen dy ditë pas humbjes së zgjedhjeve në Rrogozhinë dhe pas deklaratave që janë bërë nga dyshja opozitare për nisjen e protestave në vend.

Ndërkohë pritet të shihet nëse vetë Meta ose Berisha do të zbulojnë më shumë detaje nga takimi i tyre “kokë më kokë”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH