Aktualitet

Meta i përgjigjet deputetes: Nuk plotësova tekat e opozitës, por…

               Publikuar në : 10:50 - 09/09/19 V Liberale

Duke ju përgjigjur njërës prej pyetjeve të deputetes së Partisë Socialiste, Klotilda Bushka, presidenti Ilir Meta tha se nuk ka pasur si qëllim shfuqizimin e zgjedhjeve duke plotësuar tekat e opozitës, por shmangien dhe shndërrimin e zgjedhjeve në votime.

“Presidenti nuk ka pasur shqtësim të plotësojë tekat e opozitës, por ka pasur si qëllim që të garantojë një proces zgjedhor gjithëpërfshirës për të shmangur shndërrimin e zgjedhjeve në votime”, u shpreh Meta. /Gazeta Liberale

(Visited 82 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *