Aktualitet

Berisha dhe Meta i bashkohen protestës para Parlamentit

Shkruar nga Liberale
Berisha dhe Meta i bashkohen protestës para Parlamentit

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta i është bashkuar protestës para Parlamentit.

Meta i është bashkuar qytetarëve, ndërkohë që në Kuvend po zhvillohet seanca plenare, e shoqëruar me debate.

Ndërkohë edhe kreu i "Rithemelimit", Sali Berisha ka dalë nga selia blu dhe është drejtuar për te Kuvendi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH