Aktualitet

Meta bën plazh në tetor, ja miqtë që e shoqërojnë

Shkruar nga Liberale
Meta bën plazh në tetor, ja miqtë që e shoqërojnë

Presidenti Ilir Meta ka postuar një foto në rrjetin e tij social Instagram, ku po kalon fundjavën me miqtë e tij pranë detit, me gazetarin Çim Peka dhe si gjithmonë me aktorin Bes Kallaku.

Këta të dy janë parë shpesh së fundmi në shoqërinë e mirë të njeri-tjetrit.

Edhe pse jemi ne mesin e muajit Tetor dhe koha është pak e ftohtë, sërisht kreu i shtetit nuk nguron ta shfrytëzojë bregdetin.

‘Shqipëria ka diell për të gjithë! Në çdo stinë!’, shkruan Presidenti në foton e tij./Gazeta Liberale

[gallery size="full" gss="1" columns="1" ids="1092386"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH