Showbiz

Mesazhi që kërkon të shpallë Luizin fitues të Big Brother

Shkruar nga Liberale

"Big Brother VIP Albania" ka përfshirë ne debat edhe personazhë publikë.

Figura të ndryshme kanë folur rreth dinamikave dhe banorëve, përfshirë edhe ish-kryeministrin Berisha i cili foli me superlativa për Luizin.

Mes tyre, ka qenë edhe Dafina Zeqiri ajo e cila ka zbuluar dy të preferuarit e saj nga ky reality-shoë pak javë më parë. Artistja nuk përfshihet shumë në tema të tilla dhe madje është tërhequr edhe nga intervistat e shpeshta.

Por ajo ka treguar se mbështeste Luizin dhe Efin. Teksa Efi ka dalë artistja vijon mbështet Luizin. Së fundmi, ajo ka ndarë një foto të tijën në Instagram duke shkruar: "Nëse do të jesh fitues, atëherë ji i patrembur si një luan".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH