Aktualitet

Merr flakë një makinë në Vlorë

Shkruar nga Liberale
Merr flakë një makinë në Vlorë

Foto ilustruese

Një makinë në lagjen 10 korriku në Vlorë ka marrë flakë mëngjesin e sotëm.

Dyshohet se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike.

Automjeti kishte edhe dritat ndezur. ndërhyrja e forcave zjarrfikëse ka bërë të mundur neutralizimin e flakëve për disa minuta.

Policia ka shkuar pranë makinës ku po kryen hetime për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat se si ka marrë flakë makina

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH