Kronikë

Merr flakë “Benz”-i në rrugën e Rinasit, detajet e para

Shkruar nga Liberale
Merr flakë “Benz”-i në rrugën e Rinasit, detajet e

Një mjet tip “Benz” me drejtues shtetasin L.M,  ka marrë flakë në lëvizje e sipër në rrugën e Rinasit duke u djegur plotësisht.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet, ndërsa si pasojë famirësisht ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak Me datë 07.05.2023, në rrugën e Rinasit, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur plotësisht mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin L. M., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH