Showbiz

Meri Shehu ka lajme të këqija ekonomike për Luanët

Shkruar nga Liberale
Meri Shehu ka lajme të këqija ekonomike për Luanët

Astrologia Meri Shehu ka publikuar horoskopin e 2020-s për çdo shenjë. Sipas Merit shenja e Luanit do ulet me këmbë në tokë pasi do jetë viti i punës.

Do kenë probleme shëndetësore kronike, me kockat, shtylla kurrizore dhe duhet të jenë të kujdesshëm.

Të ardhurat do jenë vetëm nga puna e përditshme dhe nuk parashikohen fitime të mëdha gjatë vitit 2020.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu:

LUANI

PARASHIKIMI I VITIT 2020

Do ulen me këmbë në tokë sepse do jetë viti i punës. Do kenë probleme shëndetësore kronike, me kockat, shtylla kurrizore dhe duhet të jenë të kujdesshëm. Dashuria ekziston, por lidhjet nuk do kalojnë në një tjetër nivel, do mbeten po aty. Të ardhurat do jenë vetëm nga puna e përditshme dhe nuk parashikohen fitime të mëdha gjatë vitit 2020. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH