Showbiz

Meri Shehu: Bllokimet ekonomike ju kanë lënë pa mend

Shkruar nga Liberale
Meri Shehu: Bllokimet ekonomike ju kanë lënë pa mend

Dashi

Cliroheni nga nje pune e veshtire dhe qe nuk ju jepte asnje gezim deri tani Kjo periudhe fo zgjasi ne kohe dhe do ju jap mindesi te punoni

Demi

Do jeni me praktike ne menyren se si e pranoni nje njohje te re e cila do ju coj drejt nje jete me te sigurt dhe shijuese ne dashuri

Binjaket

Do mendoni se shume jeni lodhur akoma dhe me njerez te afert qe nuk ju kane vleresuar Nga sot do donit te fillonit praktikisht nje jete te re Nje lidhje te re fhe nje biznes te ri

Gaforrja

Keni disa kohe qe jeni nen ndikimin e dikjut qe nuk ka bere gje tjeter vetem se ju ka cuar ne nje udhekryq Sot cliroheni nga ky ndikim dhe filloni rrugen tuaj

Luani

Bllokimet ekonomike ju kane lene pa mend dhe pa ze Gabimet e se kaluares sot fillojne te lihen mbrapa dhe do keni mundesin e nje rruge te re ne investime ekonomike e shpirterore

Virgjeresha

Pas nje cikli te lodhshem zhgenjimesh dhe antagonizmi ka ardhur koha ti beni gjerat sic dini vet duke gjetur dhe mbeshtetje ne ndryshimet qe do beni

Peshorja

Nje lidhje personale apo pune e lodhshme ner fu d fhe ju tashme e dini si te rifitoni veten dhe te filloni nga e para nje rrugetim te ri

Akrepi

Shume oferta dhe mundesi ju vinin po mbeteshin ne leter apo ne endrra Sot pikerisht cliroheni nga shterpesia e ofertave dhe filloni nje rruge te begate

Shigjetari

Nje pune e re apo nje person i ri ne jeten tuaj futet duke ju nxjerre nga rutina apo sorrollatjet e panevojshme qe keni patur deri tani ne jeten tuaj

Bricjapi

Dite e tokes sot sipas cilesive tuaja dhe mund te themi se jeni ne nje faze ku do hapen shume rruge te mbyllura si jashte ashtu efhe brenda Jeta personale mer nje kthese te mire

Ujori

Duket sikur shume planete ne shenjat e tokes ku rikthejne ne toke pas nje fliturimi Por ajo qe keni pare nga larte tashme do ju dherbej ne toke per rezultate dhe ndryshime te medha

Peshqit

Jeni te mbrojtur ne kete faze te jetes suaj megjithese hena e re eshte perball jush dhe ju tregon ku keni gabuar me fantazite apo dinakerite e koheve te fundit Do keni nje marredhenie te re bashkepunimi apo narrese

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH