Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë: Një çështje ligjore do t'ju lodhë

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë: Një çështje

Dashi

Sot do debatoni per nje pozicion ne jeten sociale dhe ne nje marredhenie shoqerore Nje prezantim apo nje pakenaqsi do ju kushtoj ne te ardhmen edhe ekonomikisht

Demi

Ne jeten personale do ndermerni nje inisiative qe do ju veje perball me persona te rendesishem per ju Per kete duhet te jeni gati per cdo vendim qe do merret ne jeten tuaj

Binjaket

Nje person qe vjen nga large mund te sjelle lajme apo tju shtyj te beni nje revolucion ne lidhje me punen tuaj duke ju ekspozuar ndaj nje rreziku

Gaforrja

Sot do beni nje shpenzim te rendesishem por qe do detyroheni ta beni ne lidhje me nje qellim qe ju mban peng ne ecurine tuaj Ne jeten personale keni nje ballafaqim te veshtire

Luani

Dite me kundershtime dhe me debate ne nje ambjent familjar apo ne lidhje me nje marredhenie martesore qe rrezikon te marre drejtim negativ

Virgjeresha

Nje ceshtje ligjore do ju lodhi apo do marre permasa te cilat i kapercejne kompetencat tuaja Kjo perballje do jete delikate pasi prek punen dhe shendetin

Peshorja

Do futeni ne nje ambjent te ri jetese dhe ne nje rrethane te re emocionale dhe persa i perket talenteve dhe deshrave tuaja Tani cdo gje qe ndryshoni ka nje cmim konkret ekonomik jo vetem cmim moral

Akrepi

Nje konflikt me partnerin ne cift apo me nje bashkepuntor do ju ndryshoj predispoziten per te ardhmen duke menduar tashme nje ndryshim ne lidhje me punen

Shigjetari

Kujdes ne mesazhet qe dergoni apo menyren si artikuloni akuzat apo planet tuaja pasi mundesia e keqkuptimit eshte e madhe dhe gati gati te filloj sherri

Bricjapi

Nje ceshtje erotike do ju mbaj pak psikologjikisht te bllokuar Shpresoj te mos beheni me shume xheloz se duhet pasi mund te ndermeni veprime te pakontrrolluara Po keshtu edhe ne nje ceshtje ekonomike e pune keni nje provokim

Ujori

Super optimist do jeni ne kete periudhe por duhet te shmangni nje debat famijar apo me nje epror ne lidhje me nje projekt pune Por edhe sikur te ndodh keshtu pasioni i madh per jeten do ju fus ne lidhje shume pasionante

Peshqit

Nje pasiguri e brendshme ju kthehet ne nje ceshtje pune pasi mendoni se jeni afer nje zbulimi te nje gabimi qe mund te rendoj mbi ju Kujdes ne rruge dhe ne takime me njerez shume materialiste

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH