Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë: Në jetën tuaj do futet një shkëlqim

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë: Në jetën tuaj do

Sipas astrologes Meri Shehu në jetën e Shigjetarit do të futet një shkëlqim që do ta bëjë të pamundur ekzistencën me njerëz me forca të errëta dhe menaxhuese.

Horoskopi i Meri Shehut i postuar në Facebook:

Dashi

Duhet te jeni largepames dhe mos te shikoni interesat e vogla te momentit E ardhmja eshte shume premtuese

Demi

Jepni ate qe zoteroni dhe natyra do ju fal ate qe ju hap rruget e se ardhmes sidomos ne planin ekonomik dhe shpirteror

Binjaket

Per ju besimi se mund te ndodh ndonje mrekulli eshte shuar dhe mund te beni gabimin te kapeni pas gjerave te gabuara me energji te erret

Gaforrja

Shpirterisht jeni erresuar dhe nese nuk dilni nga egoizmi nuk do shikoni qe ambjenti dhe natyra do ju dhuroj nje shkelqim

Luani

Do mbivleresoni njerzit qe ne dukjr posedojne mundesi dhe shanse qe te pershtaten me personalitetin tuaj Do beni zgjedhje te gabuar. Cdo gje qe ju duhet e keni afer jush

Virgjeresha

Do ju propozojne nje pune qe do jete ana e erret e asaj qe duhet te ishte si sukses Kjo ndoshta do jete nje kurth

Peshorja

Mund te beni realitet nje plan apo nje projekt shume te ndritshem Krijimtaria dhe strategjia duhet te jene suksesi juaj jo ikja

Akrepi

Mund te zbuloni ishullin e thesarit apo te bukurise shpirterore mjafton te ndiqni driten sado e zbehte te duket ne horizont

Shigjetari

Ne jeten tuaj do futet nje shkelqim qe do bej te pamundur egzistencen me njerez me forca te errta manachuese

Bricjapi

Ajo qe keni kuptuar dhe ju mbush shpirterisht do jete forca juaj Nuk duhet te aludoni per fitime ne rruge zoteruese dhe shume punesim

Ujori

Jeni ne momentin kur rruga juaj qarteson qellimet dhe ju con drejt suksesit Ne qellimet tuaja duhet te kete ndjenja te pastra jo dashuri zoteruese duke skllaveruar te tjeret

Peshqit

Do keni nje mundesi ngritje por duhet te mendoni kush jane njerzit qe ju ndikuan drejt shkelqimit

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH