Life Style

Meri paralajmëron këtë shenjë: Mund të digjeni nga lartësia

               Publikuar në : 14:51 - 06/11/19 liberale

Bëhet fjalë për shenjën e Bricjapit. Sipas astrologes, Meri Shehu kjo shenjë është në një fazë ku mund të drejtojë jetën e saj, por nuk mund të jetë egoiste sepse mund të digjet nga lartësia.

Lexoni horoskopin e Meri Shehut të publikuar në Facebook:

Dashi
Sot do beni shpenzime te teperta ne perpjekjen per ti treguar vetes qe mundeni dhe keni aftesi te reja Kujdes ne nje marreveshje ekonomike

Demi
Sot do shikoni me kujdes njerzit me te cilet do afroheni pasi ata mund te kene tendence te rrezikojne me shume se duhet

Binjaket
Ne lidhje me punen nuk duhet te vini ne praktike metoda shume te sofistikuara pa i provuar me pare As mos u fusni ne terapi te rrezikshme

Gaforrja
Egoizmi mund te bej qe te veproni ne menyre te pakontrrolluar ne nje marredhenie errotike duke i prishur te gjitha mundesite per lidhje

Luani
Do perpiqeni te gjeni nje zgjidhje te zgjuar per nje problem familjar por mos veproni pa u konsultuar me njerez me te ditur

Virgjeresha
Planet tuaja sot sado te sofistikuara mund te deshtojne ne nenyre te pashmangshme dhe nuk do gjeni realizim

Peshorja
Dita e sotme mund te shenoj fillimin e clirimit tuaj ekonomik por nese e teproni me lirine tuaj do pesoni humbje

Akrepi
Ne jeten personale apo ne marredhenie me te tjeret sot do jete nje dite shume e mire mjafton te mos kerkoni me shume se duhet

Shigjetari
Do cliroheni nga pengesa te forta dhe do ndjeheni zot te vetes dhe kjo mund te vazhdoj per aq kohe sa te mos krijoni vetshkaterrim

Bricjapi
Jeni ne nje faze ku mund te drejtoni jeten tuaj dhe qellimet aty ku duhet por nje gabim ne egoizem dhe mund te digjeni nga lartesia

Ujori
Idete tuaja do jene shume te zhvilluara dhe shume teknologjike Ne jeten personale kjo mund te coj ne gabim pasi nuk do pyesni askend

Peshqit
Dita e sotme ju con ne nje udhetim clirues duke ju dhene mundesine te beni gjerat qe doni Mjafton te mos humbni kontrrollin

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back