Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Ka ardhur momenti të...

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Ka ardhur momenti

Dashi

Nje perpjekje e kote dhe nje cikel faull ne jeten tuaj per te perfituar ne lidhje me familjen dhe te tjeret qe ju te arrini ne nje pozicion karriere apo dominance

Demi

Do ta ndjeni shume te veshtire te kaperceni nje veshtiresi qe perseritet e perseritet ne jeten tuaj. Duhet te merrni nje vendim ne lidhje me te ardhmen dhe te largoheni nga kjo veshtiresi

Binjaket

Cfaredo qe te beni ju duket se arrini larte dhe pastaj bini poshte ne menyre spektakolare. Ka ardhur momenti t'ja filloni nga e para por rezultati i pasigurt

Gaforrja

Ju tashme jeni te denuar dhe cfaredo qe te beni nuk do dilni dot nga kurthi ku keni rene. Ose pranoni nje humbje dhe hiqni dore ose kjo do zgjase pa kuptim si dhimbje

Luani

Shpirterisht jeni ne nje moment qe nuk i lejoni vetes te pranoj gabimet. Ul e ngri shkembin ne malin e qenies tuaj dhe do kuptoni qe duhet t'i jepni fund

Virgjeresha

Nese dikush eshte bere armik me ju nuk mund te behet mik dhe nese dikush nuk ju do nuk mund t'ju doje. Prandaj hiqni dore nga marrezite e perpjekje te kota ne jeten personale

Peshorja

Mund te arrini lart ne karriere por mos kerkoni te arrini me lart pasi do bini poshte nga pakujdesia. Qendroni ne ato mundesi reale pa u stermunduar per nje ceshtje te kote

Akrepi

Ka disa kufij qe nuk ju lejojne te zgjeroni mundesine e kontakteve dhe miqeve me te mire. Por duhet te kuptoni qe zgjerimi i tregut tani per tani eshte situate e pamundur

Shigjetari

Mund te tentoni nje clirim ekonomik te madh por ne momentin me te larte te tij fillon renia. Ju duhet te kuptoni limitet tuaja ne aspektin e qellimeve dhe mundesive

Bricjapi

Nje menyre e mire sot per tu dhene fund perpjekjeve tuaja pa mbarim ne nje lidhje apo bashkepunim eshte te vendosni vete cfare doni dhe ta merrni

Ujori

Nje pengese e punes qe gjithmone vete mire dhe pastaj kthehet keq ju behet si nje fobi. Tashme e kuptoni qe edhe nese deshironi disa rruge jane mbyllur. Mos tentoni me kote per nje ceshtje qe s'jep me

Peshqit

Ne dashuri do rrotulloheni e do ktheheni ne te njejtin vend nga jeni nisur. Nese ndodh kjo hiqni dore. Mos ja filloni perseri nga e para ne te njejtin vend.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH