Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Hap sytë, meriton më shumë

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Hap sytë,

Bëhet fjalë për shenjën e Peshores. Sipas atrologes Meri Shehu kjo shenjë duhet të marrë atë që meriton.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi

Duhet te reflektoni per ecurine e jetes suaj ketej e tutje Ne planin personal dhe zhvillimin tuaj Ka rendesi qe e kaluara te mbetet pas

Demi

Duhet te merrni vendime ne lidhje me nje martese qe ju ka lodhur apo per nje bashkepunim qe nuk po ju lejon te keni hapesirat tuaja

Binjaket

Puna e perditeshme do ju beje te ndaleni per nje cast dhe te reflektoni ne doni ta vazhdoni me dhe nese po duhet te shpalosni kushtet tuaja

Gaforrja

Ka ardhur momenti te gjykoni ecurine tuaj ne planin personal Te merrni vendime te rendesishme duke u bazuar ne ato qe keni perjetuar kohet e fundit

Luani

Ka disa llogari qe duhet ti mbyllni deri ne fund ne ceshtje te rendesishme pronesish apo ne marredhenie me te afermit Perpiquni te reflektoni

Virgjeresha

Mund te mos veproni keto dite ne nje qellim tuajin apo bahkepunim duke marre paarasysh qe jeni ne nje faze ku duhet te beni nje llogari serioze

Peshorja

Ju duhet te shikoni me kujdes cfarre meritoni akoma te merrni nga ajo qe ju perket Nese ju kane mashtruar me pak Hapni syte meritoni me shume

Akrepi

Tashme duhet te zgjidhni cafrre rruge do ndiqni ne pasion dhe pune Bota ju shpalosi per disa jave ate qe eshte ne treg Tani ju perket juve te merrni vendime

Shigjetari

Takimet e fshehta dhe jeta e fshete personale ju solli disa peripeci Duhet te kuptoni ne mundeni te vazhdoni me tej Me ata qe vlejne ne dukje apo me ata qe nuk vljen ne dukje

Bricjapi

Ne rrethin e miqeve tuaj duhet te filloni te seleksiononi me mire kush eshte ne gjendje tju mbeshtetse apo cfarre mund te mbetet realisht per ju nga miqte

Ujori

Nje pozicion prites edhe per ju sot ne jeten familjare dhe ceshtje karriere Do ju duhet te kuptoni preferencat tuaja si do vazhdoni

Peshqit

Ju mbetet dita e sotme te merni nje vendim ne lidhje me ecurine tuaj ne nje lidhje jashte vendit Por sidoqofte ju do vazhdoni jashte

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH