1

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do çliroheni

               Publikuar në : 13:40 - 20/01/21 liberale

Dielli ne Ujor do ta ndricoj rrugen tone. Megjithese kjo mund te jete nje rruge qe mbart revolucion apo permbysje, shprehet Meri. Astrologia paralajmëron ndryshime këtë periudhë.

Dashi

Sot fillon nje ndryshim ne qellimet tuaja dhe ne rrugen tuaj. Njerez te rinj futen ne jeten tuaj si ne planin personal ashtu edhe ate bashkepunues

Demi

Karriera sot ndricohet me qarte dhe ju duhet te shkeputeni nga pune apo marredhenie qe ju kishin lene pezull zhvillimin tuaj si person dhe si profesion

Binjaket

Kontaktet me jashte vendit dhe nje menyre e re zhvillimi dhe jetese do favorizohen. Kualifikime dhe ceshtje ligjore per te cilat ne disa raste duhet te luftoni shume qe t’i fitoni do ju dalin perpara

Gaforrja

Vitaliteti jauj fillon te zvogelohet dhe do ju duhet te jepni shume nga vetja qe te arrni ne nje marreveshje apo ne nje sqarim ne jeten personale dhe ate ekonomike

Luani

Dielli perball jush nuk pershtatet shume me kerkesat tuaja, por ju fton te jeni me bashkepunues dhe vetmohues per nje ceshtje te rendesishme sociale apo per nje sakrifice ne marredheniet ne cift

Virgjeresha

Sot do filloni te kuptoni nevojat qe keni ne planin personal dhe ate ekonomik dhe kjo qe do shikoni mund t’ju revoltojë pasi do ndjeheni qe keni humbur shume kohe dhe asgje nuk keni bere si duhet

Peshorja

Dielli i Dashurise per shenjen tuaj ne Ujor tregon rrugen e cila do ju cojë drejt suksesit. Meshkujt ne shenjen tuaj do terhiqen nga nje femer moderne, te lire dhe shume burrerore. Kurse Femrat nga nje mashkull modern dhe me talent.

Akrepi

Nje ndryshim ne marredheniet familjare do ju modernizojë jeten dhe biznesin nese ju drejtoni nje te tille. Do jeni me te lire dhe me deshire per jete pa rregulla

Shigjetari

Komunikimi, mesazhet dhe takimi me njerez qe bejne diferencen ne llogjik apo stil jetese do jete celsi i suksesit tuaj. Do futeni ne autostraden me moderne te jetes suaj

Bricjapi

Kushtet e reja ne ceshtjet ekonomike do ju bejne te perqendroheni me shume ne kete drejtim dhe te clironi pak me shume qesen e shpenzimeve apo investimeve. Ose do jepni vete ose ne te kundert do ja u marrin pa ju pyetur

Ujori

Shume planete tashme ne shenjen tuaj do sjellin ndryshimin dhe c’bllokimin e krijuar vitet e fundit. Ketu mund te permendim edhe bllokimin psikologjik, por sidomos punen

Peshqit

Dita e sotme do ju gjej te papergatitur per ndryshimet qe do ndodhin apo surprizat. Sidomos ne lidhje me punen dhe ate qe ju e konsideronit si te sigurt qofte ne planin personal edhe ne planin social.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back