Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë: Do keni fatin e madh të...

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë: Do keni fatin e madh

Dashi

Do gjeni njeriun e duhur per te bere biznes keto dite apo per ti dhene fjalen per nje lidhje te qendrueshme ne jeten erotike e personale

Demi

Kjo fundjave do sjelle nje inisiative te mire ne ceshtjet ekonomike Nje rregullim por edhe nje marredhenie erotike me dike qe jeton large do behet realitet

Binjaket

Nje marreveshje e fshhte sot apo nje pune e padeklaruar do ju shpetoj nga nje detyrim ekonomik Po keshtu do keni nje takim privat te fshehte dhe konkret

Gaforrja

Do ju vij nje mebshtetje nga nje mik apo i njohur dhe do perfundoni me sukses nje marreveshje pune apo bashkepunimi Ne jeten personale merrni vendime martesash

Luani

Ne jeten tuaj fillon ju hapet ne nje drejtim pune dhe personal qe nuk e kishit menduar apo pritur me pare Por konkretisht do filloni nje projekt apo nje bashkejetese shume te mire

Virgjeresha

Interesat tuaja kane mundesine te dalin edhe nje here ne qender te vemendjes Po keshtu edhe jeta juaj erotike Por ndryshimi eshte se do vlersoni nje person me konkret sesa nje person qe ju josh

Peshorja

Do keni takime romantike ne shtepine tuaj Shume pasionante dhe konkrete megjithese do jete e fshehte E rendesishme eshte se kjo marredhenie do behet e qendrueshme

Akrepi

Do ju ofrojne nje bashkepunim shume te rendesishem dhe konkret Do takoni nje person qe do bej realitet nje qellim tuajain megjithese jeni ne nje moment shume antagonist me boten

Shigjetari

Nje moment shume i qarte dhe i mire me punen dhe me ekonomine fillon keto dite dhe duhet te merni me te miren e mundeshme Pasi Lumi nuk sjell shpesh here kucura si keto te sotmet

Bricjapi

Do keni fatin e madh te jeni edhe nje here te dashuruar dhe te afruar me nje person qe ju sjell konkretisht lumturine ashtu sic e doni ju Aferdita ne shenjen tuaj ju flerton

Ujori

Shperthimet e diteve te fundit do ti znen vendin nje qetsi dhe lidhje konkrtete me punen dhe nje ndjenje te qendrueshme familjare Burrimi i stabiliteti shpirteror do behet nje lidhje e fshehte erotike apo takim dhe nje pune qe ju pelqen

Peshqit

Do keni nje takim shume te mire me fatin dhe do ju ndryshoj per mire rrjedhen e ngjarjeve ne jeten tuaj Nje pune e re apo nje lidhje e re ju sjell shume mbaresi

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH